صادق آنلاین
روزنوشت‌های یک صادق
سلام! از این که چند دقیقه‌ای مهمان وبلاگم هستید، خوشحالم؛ ممنون می‌شوم مرا از نظرات خود بهره‌مند سازید.
راستش خیلی مهم نیست چه عقیده‌ای داریم؛ مهم این است که انسانیم، می‌توانیم صادقانه با هم حرف بزنیم و حتی به هم عشق بورزیم!
لطفاً به تاریخ انتشار مطالب توجه کنید، امروز است!

من به «احمدی نژاد» رأی می‌دهم!

این انتخابات یکی از سخت‌ترین انتخاب‌های من است و تا این لحظه فقط به این نتیجه رسیدم که قرار نیست کسی را انتخاب کنم، بلکه هفت نفر را انتخاب نمی‌کنم! یعنی به جای این که نقاط مثبت یک نامزد، قدری باشد که منتخب من شود، باید نقاط منفی را بشمرم و هفت نفر را حذف کنم!
البته یک رأی من، آن قدر برایم اهمیت دارد که احساس می‌کنم سرنوشت ریاست جمهوری به همین رأی وابسته است! نه فقط من، بلکه همه باید چنین حسی داشته باشند.
عدم انتخاب سختی ست! به نظرم هیچ کدامشان نه در کلام و نه در عمل، در حد و اندازه های احمدی نژاد نیستند؛ هنوز سه ماه تا پایان دولت دهم مانده و من دلم برای او تنگ شده! که اگر خودش کاندیدا بود، حدس می‌زنم بار دیگر در همان دور اول رییس جمهور می‌شد! امروز عکس‌های بالگردش را دیدم که دچار نقص فنی شده؛ این همه بی مهری و بداخلاقی حق او نیست!
«علت این فشار سنگین به بنده در طول چهار سال و فشارهای سنگین‌تر در ایام انتخابات به نظر من به یک مسئله برمی گردد این که در سه دوره‌ی گذشته یک ساختار اداری و حلقه‌های مدیریتی شکل گرفت که از مسیر انقلاب و ارزش‌های انقلاب فاصله گرفت، نه این که در این سه دوره خدماتی نشد، چرا شد، اما آرام آرام یک جریانی شکل گرفت که خود را مالک ملت، مالک انقلاب، حاکم بر مردم و دست خودش را در بیت‌المال و مسائل کشور باز می‌دید.»


یکشنبه 12 خرداد 1392 | 23:41 | روز نوشت سیاست | ()


یک مرد
سه شنبه 21 خرداد 1392 21:55
نمی خوام از شخصی دفاع کنم
همه مشکلات تقصیر احمدی نزاد نیست
تقصیر گروهی بود که رو ی بیت المال چمبره زدن و احمدی نژاد کاری نکرد به خاطر همین عامل مشکلات عامه به اسم ایشون تموم شد .....
به نظر می رسه انتخاب جلیلی معقول باشه رای اول من روحانی بود ولی متاسفانه بعد دلایلی پیدا کردم که باعث شد انتخاب بنده عوض بشه..و همین طور انتخاب ایشون رو به عنوان متحول کننده ی وضع اقصادی مردم صلاح نمی بینم ...لکن فعلا نامزدها شعار می دهند باید نشست و دید ....
..........
این نظرات بنده بود ...
سه شنبه 21 خرداد 1392 08:52
سعید جلیلی یعنی ادامه احمدی نژاد!
این همه اصول گرا چرا اون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو مناظره ها عین احمدی نژاد فقط می خواست پرونده رو کنه دیدید رو میزش چه خبر بود؟هر کی هم حرف می زد یا آمارش غلط بود یا اخبارش! فقط ایشون همه چیزو درست می دونست و اخبارش دقیق بود!
یعنی کپی برابر با اصل احمدی نژاد
خدایا واقعا کاری کن رییس جمهور بعدی نقاط قوت احمدی نژادو داشته باشه ولی بدی هاشو نه. دیگه تحمل نداریم!
هرچند برخی دوستان انقدر شیفته این مردن که اصلا بدی هاشو نمی بینن...
بهنام
یکشنبه 19 خرداد 1392 12:32
من به سعید جلیلی رای میدهم این موضع آشکار و قطعی من است.
101
پنجشنبه 16 خرداد 1392 08:10
از تجربه انتخابات 76،80،84 و 88 به این نتیجه رسیدم که زود قضاوت نکنم

هنوز تصمیم قطعی نگرفتم که به کی رأی بدم ولی نسبت به عملکرد( دقت شود لطفا! عملکرد نه برنامه و گفتمان!) احمدی نژاد شدیدا انتقاد دارم

هرچند گه برگردیم به 88 باز هم به احمدی نژاد رأی می دم!

امیدوارم این دوره کسی رأی بیاره که اول از همه اهل حاشیه و جنجال نباشه و دوم اوضاع عمومی و معیشتی جامعه رو سر و سامون بده.
متاسفانه این جوری تو کلمون فرو کردن که اگه بخای مذهبی باشی هزینه داره و هزینه مقاومت و جلو دشمن ایستادن تورم و تحریمه. اما من میخام بگم که نه اینطور نیست
مگر نه اینه که به فرموده امام علی(ع) در دوران حکومت مقتدر ایشون مردم همه دارای مسکن و امنیت و ... و ... بودن!؟
دو مورد دیگه دقیق یادم نیست!

.
.
.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

← آخرین مطالب

← علاقمندی‌ها

← دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :

←تبلیغاتشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic