تبلیغات
صادق آنلاین - روحانی نتیجه‌ی تخریب «احمدی نژاد» است
صادق آنلاین
روزنوشت‌های یک صادق
سلام! از این که چند دقیقه‌ای مهمان وبلاگم هستید، خوشحالم؛ ممنون می‌شوم مرا از نظرات خود بهره‌مند سازید.
راستش خیلی مهم نیست چه عقیده‌ای داریم؛ مهم این است که انسانیم، می‌توانیم صادقانه با هم حرف بزنیم و حتی به هم عشق بورزیم!
لطفاً به تاریخ انتشار مطالب توجه کنید، امروز است!

روحانی نتیجه‌ی تخریب «احمدی نژاد» است

«پروژه «هاشمی 2» طی چند روز آینده با حمایت هاشمی و خاتمی از حسن روحانی و انصراف محمدرضا عارف به نفع او در ازای واگذاری منصب معاون اولی دولت بعدی، وارد فاز جدیدی خواهد شد.
البته اعلام رسمی الگوی «روحانی رییس جمهور-عارف معاون اول» و انصراف محمدرضا عارف به نفع حسن روحانی تا زمان بهره گیری عارف از حداکثر ظرفیت‌های تبلیغاتی صدا و سیما به منظور هم افزایی با روحانی به تعویق می‌افتد تا عارف بتواند سبد رای خود را به روحانی انتقال دهد.
با توجه به حذف هاشمی و مشایی و پیش بینی مشارکت انتخاباتی 60 درصدی، حسن روحانی با یک رای متوسط 14 تا 15 میلیونی که با حمایت تمام قد هاشمی و خاتمی از وی، برایش دور از دسترس نیست به راحتی و بدون مشکل، انتخابات را خواهد برد.
متأسفانه هیچ یک از کاندیداهای مقبول شورای نگهبان، توانایی مقابله با موج پروژه «هاشمی 2» که طی روزهای آتی بلند می‌شود را ندارند.»
وقتی شنبه یازده خرداد این صحبت‌های عبدالرضا داوری را می‌خواندم، تعجب کردم و پیش خودم گفتم خیلی بعید است که این اتفاق بیفتد و چرا داوری این چنین حرفی زده!! اما امروز که نتایج اولیه اعلام شد فوری یادم این صحبت‌ها افتادم و دوباره حرف‌ها را مرور کردم. حالا پیش بینی داوری به حقیقت پیوست و روحانی رییس جمهور ملت شد!
بی خود از ائتلاف و بی تقوایی بقیه سخن نگویید، این یک معادله‌ی ساده‌ی ریاضی است که اگر همه به نفع جلیلی هم کنار می‌رفتند او پیروز نمی‌شد و حتی قالیباف!
شب قبل از انتخابات احمدی نژاد در پیامش نوشت:« اینک و به دنبال یک دوره هشت ساله پرتلاش با دستاوردهای افتخارآمیز و ماندگار، روز 24 خرداد روز تصمیم برای آغاز دورانی جدید است.»
حالا ای دوستان سر خورده! همان موقع که احمدی نژاد را کوبیدید؛ کوبیدند و سکوت کردید؛ روی شاخه نشستید و آن را بریدید، یادتان رفت که این بریدن سقوط خودتان است! تماشا کنید و حسرت بخورید! این همان چیزی است که خودتان خواستید!


شنبه 25 خرداد 1392 | 22:15 | سیاست | ()


بنده خدا
چهارشنبه 29 خرداد 1392 02:11
بسم الله
به روزم و منتظر نظرات شما
101
دوشنبه 27 خرداد 1392 08:38
از دیدگاه حقیر دیدگاه وقتی مفید هست که منجر به انجام عمل صحیح و یا حداقل تلاش در جهت انجام صحیح عمل بشه!

چرا که حتی من نا رئیس جمهور هم می تم حرفهای قشنگ احمدی نژادی بزنم و یا حتی مسعود ده نمکی اینقدر قشنگ حرف مردم پسند می زند که فیلمهایش رکورد دارند!

اما مهم عملکرد است که متاسفانه در دولت احمدی نژاد عملکردهایی کاملا متفاوت با گفتمان و دیدگاه هاش دیدیم.

لازم به ذکر استن که از دید من عملکرد های خوب احمدی نژاد در بعضی و یا خیلی از حوزه ها قابل دفاع هست و در مجموع بالای 50 در صد عملکردش خوب بود لیکن از صاحب این گفتمان و این دیدگاه انتظار می رفت در بعضی جاها که از قضا خیلی هم حساس بودند ، عملکرد بهتر و شایسته تری ببینیم
101
یکشنبه 26 خرداد 1392 14:43
پس نوشت:

1- بیشترین چیزی که ضدحال زد توی این انتخابات حرفهای خونواده هاشمی بود که گفتن هر کی ما بهش رأی بدیم انتخاب میشه

2- آقای صادق که با تمام توان از احمدی نژاد و عملکردش(خوب و بد ) دفاع می کنی و تقریبا در تمامی مباحث قبولش داری یک سوال:
چرا ؟ چون رئیس جمهوره؟
پس چرا حرفهایی رو که علیه هاشمی زده میشه قبول داری و از اون دفاع نمی کنی آخه اون هم رئیس جهور بوده و تو دوران خودش مثل همین احمدی نژاد حرفهای قشنگی می زده!؟

نکته: صرف اینکه کسی رئیس جمهوری اسلامی ایران باشه و یا صرف اینکه حرفهای قشنگ و مردم پسند بزنه دلیل بر خوبی اون نیست ( و البته صرف اینکه رسانه ها کسی رو تخریب کنن دلیل بر بدیش او نیست)
پاسخ صادق : سلام
اول، از عملکرد بد احمدی نژاد دفاع نمی کنم، قائلم که او هم مثل هر انسانی نقاط ضعفی دارد.
دوم، از دیدگاه های احمدی نژاد نه به خاطر این که رییس جمهور است دفاع می کنم، به خاطر این دفاع می کنم که آن ها را درست و در راستای انقلاب می دانم.
101
یکشنبه 26 خرداد 1392 14:39
با احتامی که برای نظرت قائلم نظرم اینه:
اگر آقایان قالیباف و ولایتی و جلیلی و البته محسن رضایی به جون هم نمی افتادن و از عملکرد های مختلف همدیگه تو مناصب مختلف! انتقاد و بلکه تخریب نمی کردند و در عمل آقایان عارف و روحانی رو در حاشیه امن مناظره سیاسی قرار نمیدادن، نه آقای روحانی اینقده رای داشت و نه آقایان اصولگرا!! ی محترم و متحد و مؤتلف!! اینقدر بی آبرو می شدن!

حداقلش این بود که دور دومی درکار بود.

این رو فراموش نکنیم که هرچند عملکرد آقایان در بعضی موارد ضعیف بوده اما در کل و در اصول (حداقل به ظاهر) صراطشون مستقیم بود
به هر صورت در انتظار تصمیمات و عملکرد آقای هاشمی و خاتمی! (قطعا نقش این دو بیشتر از خود روحانی هست)می مونیم . شاید در این آشفتگی اقتصادی و البته غفلت و خواب سیاسی بسیاری از سران! و البته بعضی از مردم! اومدن یک اصلاح طلب/کارگزارانی در انتها به نفع کشور و ملت باشه.
101
یکشنبه 26 خرداد 1392 09:42
سلام

این حرفها رو که می خوندم یه لحظه فکر کردم حرفهای منو نوشتی نه حرفهای آقای داوری!!

هرچند اواخرفرصت نداشتن اینجا نظراتم و بنویسم و راستش ننمیخاستم تو این وبلاگ خیلی بحث سیاسی بشه ولی دستانی که حضورا باهاشون حرف زدم می دونن که تا حد زیادی پیش بینی من همین بود
البته من مشارکت رو حدود 70 درصد و رأی آقای روحانی (رئیس جمهور محترم جدید) رو حدود13-15 میلیون و رای آقای قالیباف رو حدود 10 میلیون پیش بینی می کردم .
ضمنا در پاسخ به دوستانی که میگن کل آرا دیگران رو هم که جمع می کردیم و به مثلا قالیباف می دادیم باز هم روحانی پیروز بود، این نکته لازم به توضیحه که در صورتی که اصولگرا ها حداقل 4-5 روز قبل از انتخابات متحد می شدن جبهه اصلاحات + کارگزاران نمیتونستن اینجور متحد بشن و مردم هم از سردرگمی و بحران انتخاب بیرون میومدن و شاهد این نتیجه نبودیم

نکته بعدی هم اینکه احتمالا در 8 سال آینده باید حسرت بخوریم نه 4 سال!!!

ضمنا بنده حقیر معتقدم با توجه به اختلافات 2-3 سال اخیر بین اصولگراها که نمونه بارزش رو تو مناظرات همین انتخابات دیدیم، اومدن دولتی غیر اصولگرا برای بیداری و اگاهی از نقاط ضعف خودی ها و همین طور برای اینکه اصلاحطلب ها و... هم به عنوان بخشی از جامعه فعال و در صحنه باشن لازم بود دولتی متفاوت با قبلی سر کار بیاد

در هر صورت امیدوارم همه ملت و اقای روحانی موفق باشن و در راه راست ثابت قدم باشن
پاسخ صادق : سلام
نظرم همانی ست که نوشتم، عملکرد اصولگراها و مناسباتشان با احمدی نژاد، باعث می شد حتی در صورت اتحاد، رای نیاورند!
بهنام
یکشنبه 26 خرداد 1392 08:54
احمدی نژاد تا زمانی که در عمل خود را نماینده رسمی تمام ملت ایران می دانست همه 24 میلیون نفر 88 با او بودند اما متاسفانه باید اعتراف کرد که او دچار یک توهم شد توهم این که مردم به او چک سفید امضاء داده اند که به نام ملت هر تصمیمی بگیرد ؛ یک اصل در اداره کشورهای دموکراتیک وجود دارد و آن اصل نمایندگی است فردی که از طرف مردم به نمایندگی از آنان انتخاب می شود اگر نماینده همه مردم هم نباشد حداقل نماینده کسانی است که به او رای داده اند با وجود اینکه 24 میلیون نفر به درخواست دکتر محمود احمدی نژاد برای اعتماد به او لبیک گفتند اما ایشان به فقط یک درخواست این جمعیت عظیم توجهی نداشتند و آن حذف آقای مشایی از مناصب دولتی بود. چه اصراری است که دائم کشور را صحنه حمایت از یک شخص بکنیم و بگوییم این شخص زلال و مومن است فرض که درست ؛ مگر قحطی مومن آمده است؟! به هر حال بنده حقیر این شکست را نتیجه چند عامل از جمله موارد ذیل می دانم:
1 - بی شک انتخابات24 خرداد با این حجم وسیع مشارکت یک رفراندوم بود و مردم در این رفراندوم به کاهش تورم رای دادند! متاسفانه گفتمان قالب مردم گفتمان "معیشت " بود و نه " مقاومت اسلامی".

2 - حب قدرت و خودبرتر بینی اصولگرایانی که دم از تقوا می زدند اماحاضر نبودند به خاطر حفظ اصول اسلامی و انقلاب ایثار کنند به هر حال اگر آنها یکی می شدند می توانستند موجی در مقابل موج هاشمی2 ایجاد کنند.

3 - دعواهای مکرر دولت و مجلس و سیاه نمایی بیش از حد آقایان اصولگرای مجلس

4 - عدم مرز بندی احمدی نژاد از کسانی که یکی از آنان در مقدمه معرفی شده است.
پاسخ صادق : سلام
اتفاقا من فکر می کنم این بازی هاشمی بود، ساختن جریان انحرافی و بازی ما در آن و پایان! غول هفت سری از مشایی ساختند که حتی شورای نگهبان هم صلاحیتش را احراز نکرد.
یکشنبه 26 خرداد 1392 08:47
موارد اتفاق پیش آمده تنها تخریب و سیاه نمایی كه رهبری مرتبا به تمام مومنین گوشزد كردند نیست . درصدی هم به دلیل همدل نشدن و دغدغه نظام نداشتن كاندیدای محترم است كه حاضر نشدند با هم به اجماع برسند و شد آنچه ......
باید میشد !!!
تاوانش طبق تجربه ایرانی 8 سال تبعید است و سكوت برای عزیزانی كه به سیاه نمایی پرداختند ....
اینجا فقط دل حضرت امام خامنه ای هست كه مهم است ....
برای من دیگه مهم نیست كشور چی میشه آقام خون دل میخوره ...
یکشنبه 26 خرداد 1392 00:09
بله...
ما باید همیشه چوب بی تدبیری ها و خودخواهی خودمون رو بخوریم همیشه...
و الان باید به این فکر کنیم که حداقل 4 سال طلایی رو از دست بدیم تا بفهمیم نتیجه عدم همدلی چیه... تازه اگه بفهمیم...
وقتی اونا به راحتی با هم یکی می شن و ما حتی حرف همدیگه رو نمی فهمیم نتیجه همین می شه...

← آخرین مطالب

← علاقمندی‌ها

← دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :

←تبلیغات