صادق آنلاین
روزنوشت‌های یک صادق
سلام! از این که چند دقیقه‌ای مهمان وبلاگم هستید، خوشحالم؛ ممنون می‌شوم مرا از نظرات خود بهره‌مند سازید.
راستش خیلی مهم نیست چه عقیده‌ای داریم؛ مهم این است که انسانیم، می‌توانیم صادقانه با هم حرف بزنیم و حتی به هم عشق بورزیم!
لطفاً به تاریخ انتشار مطالب توجه کنید، امروز است!

این عادلانه نیست!

«افکار و اندیشه های آقای دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور محترم کشورمان دارای جنبه های راهبردی حائز اهمیتی است و لذا وظیفه علما و اندیشمندان و اساتید دانشگاه‌ها و به ویژه دانشگاه عالی دفاع ملی است که این افکار را مدون کنند و به غنای علمی کشور بیفزایند.
از آنجا که یکی از مبانی اصلی ساختار مدیریتی نظام ما در چارچوب حرکت‌های ارزشی عدالت‌خواهانه و توجه به اقشار آسیب پذیر و محرومین بنا گردیده است، در این قسمت نیز افکار و اندیشه های راهبردی آقای احمدی نژاد از ظرفیت‌های بالایی در راستای پیشبرد امور انقلاب برخوردار است و باید به گونه ای طراحی شود که مدیران، برنامه ریزان و سیاست گذاران کشور برنامه های خود را در راستای همین نگاه نو پایه گذاری و هماهنگ نمایند.
بخشی از این طرح‌ها و برنامه‌ها، در جریان سیاست گذاری‌های 20 ساله و 5 ساله که توسط مسئولان ذی‌ربط تهیه می‌گردد، به اتفاق آراء تدوین می‌شود ولی مع الاسف موارد مهمی از افکار راهبردی و نوآوری‌های آقای رئیس جمهور در کوچه پس کوچه های جریانات سیاسی و برخی مباحث رسانه‌ای، گم می‌شود و یا آن طور که شایسته است در مسیر ارائه خدمات دولت قرار نمی‌گیرد و به تعبیر دیگر، راه برای خدمت دولت بسته می‌شود.»
مدتی است جز تعجب کار دیگری نمی‌توان کرد! احتمالاً حتی نمی‌توان حدس زد که این حرف‌ها از دهانی بیرون آمده که مدتی پیش، بعد از صحبت‌های احمدی نژاد در خوزستان (شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت) گفت: «جو سازی مقام محترم رئیس جمهوری آقای احمدی نژاد غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است. امیدواریم آقای احمدی نژاد به این گفتمان خود خاتمه دهد.»
و حتی اینترنت فراموش نمی‌کند که همین ایشان فرموده بودند: «مقاومت احمدی‌نژاد نتیجه داد، نه ساخت و پاخت‌های سازشکارانه قبلی،‌ احمدی‌نژاد آمد اصلاح طلبی کرد، آن ساخت و پاخت‌ها را باطل کرد، گفت حرف امام و حرف انقلاب و حرف ملت ما چیز دیگری است، ما روی آن حرف می‌ایستیم.»
هشت سال رو به اتمام است، هشت سالی که در آن احمدی نژاد، هم شهید رجایی بود و هم بنی صدر!


شنبه 15 تیر 1392 | 22:59 | سیاست | ()


بهنام
پنجشنبه 20 تیر 1392 09:25
این کامنت را به یکی از سایت ها هم فرستادم راستش کار آقای ضرغامی در تجلیل از خدمات آقای احمدی نژاد بسیار به جا بود. جا داشت دستگاهها و مجموعه های دیگر از جمله سپاه که نمک خورده سفره احمدی نژاد و گفتمان او بود هم اینطور کاری می کرد.
پاسخ صادق : سلام
توپ خانه ی رسانه ای آقایان هم چنان در حال شلیک به احمدی نژاد است، فقط روزنامه جوان را تورق کنید...
101
یکشنبه 16 تیر 1392 08:52
الان برای قضاوت زوده

انشاء الله دهه 1410 تا 1420 میشه در باره این روزها تحلیل کرد و شاید قضاوت!!

البته سال 1420 تا 1430 هم به تحلیل دوران جناب روحانی و تیم همراهش اختصاص داره

ضمنا این حقیر معتقدم درباره ریاست جمهوری فقط بررسی شخص رئیس جمهور، افکار و عملکدش، کافی نیست بلکه بخش زیادی از تحلیل و قضاوت به همراهان و کابینه رئیس جمهور مربوط است(چه مثبت و چه منفی)
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

← آخرین مطالب

← علاقمندی‌ها

← دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :

←تبلیغاتشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات