صادق آنلاین
روزنوشت‌های یک صادق
سلام! از این که چند دقیقه‌ای مهمان وبلاگم هستید، خوشحالم؛ ممنون می‌شوم مرا از نظرات خود بهره‌مند سازید.
راستش خیلی مهم نیست چه عقیده‌ای داریم؛ مهم این است که انسانیم، می‌توانیم صادقانه با هم حرف بزنیم و حتی به هم عشق بورزیم!
لطفاً به تاریخ انتشار مطالب توجه کنید، امروز است!

گفتند...

گفتند فتنه ۹۲ پیچیده تر از فتنه ۸۸ است، گفتند فتنه رخ خواهد داد، گفتند اولین رگه‌های فتنه را بعد از تأیید صلاحیت‌ها خواهید دید، گفتند این انتخابات آزمون بزرگ رهبری است، گفتند هاشمی چه رد شود چه تأیید، مصیبت داریم! گفتند احمدی نژاد تمام قد پشت مشایی ایستاده است، گفتند این‌ها این قدر آدم دارند که خیابان‌ها را شلوغ کنند، گفتند اگر هاشمی تأیید نشود رهبری زیر سؤال است، گفتند دولت دهم با رهبری زاویه پیدا کرده، گفتند شعارهای هاشمی و مشایی نزدیک است، گفتند اگر هاشمی رد صلاحیت شود ضدانقلاب روی مشایی سرمایه گذاری می‌کند، گفتند احمدی نژاد نشان داده از سیاست‌هایش عدول می‌کند، گفتند فتنه ۹۲ در راه است... دروغ می‌گفتند...
دروغ گفتند و یادشان رفت، دروغ گفتند و توجیه کردند، دروغ گفتند و خودشان را عقل کل خواندند، دروغ گفتند و نمی‌دانند یا نمی‌خواهند بدانند که دروغ می‌گفتند، شاید نفهمیدند و دروغ گفتند... و شاید باز دروغ بگویند و نفهمند و خودشان را به نفهمی بزنند...


سه شنبه 25 تیر 1392 | 17:52 | سیاست | ()


101
شنبه 29 تیر 1392 09:58
این که حرف حق رو باید پذیرفت ولو در دست کافر درست اما، بعضی وقتها که تشخیص مسائل پیچیده سخت میشه و فضا غبار آلود هست با رجوع به گوینده سخن می تونیم صحت و سقم سخن رو تشخیص بدیم
همچنانکه درباره اخبار ، با نگاه کردن به خبرگزاری منعکس کننده و آگاهی از دیدگاه حاکم بر اون می تونیم برداشت صحیحی از اون خبر داشته باشیم.
101
پنجشنبه 27 تیر 1392 09:26
می دونی که شبکه ایران مال کی هست و کارش چیه؟

الان وقت ندارم همه مطلب رو بخونم اما کم و بیش این گونه مطالب شبکه ایران رو خوندم و با همچین مطالبی به خوبی آشنا هستم ،اما شبکه ایران رو منبع مناسب و موثقی نمی دونم!
پاسخ صادق : چو دانی که مقصود گوینده چیست، مپرس ای برادر که گوینده کیست. امام علی هم فرمودند حق گمشده ی مومن است حتی اگر در دست کافر باشد.
101
چهارشنبه 26 تیر 1392 22:11
درباره هاشمی هم : بی عرضگی تصمیم گیران و تصمیم سازان صلی اصولگرا!! ها باعث شد که مهره هاشمی رأی بیاره وگرنه رای این دوره هم به اصولگراها تعلق داشت ضمن اینکه درصدی از کسانی هم که سال 88 اصولگرا بودند! و به احمدی نژآد رای دادند و سال 92 به روحانی، بخاطر ضعف عملکرد اقتصادی و سیاسی احمدی نژاد بود نه علاقه و اعتماد به هاشمی یا روحانی.
پاسخ صادق : http://inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=156088&Rate=0
مفید است
101
چهارشنبه 26 تیر 1392 22:07
قطعا اصلی ترین راهنمایی های رهبر بود اما سال 88 هم رهبر بارها نکات مهمی را تذکر داد ولی فتنه 88 رقم خورد! چرا؟
چون خیلی از افرادی که الان قانون گرا بودند! بخاطر عدم شفاف سازی و بخاطر اینکه فضا غبار آلود بود توانستند فتنه88 را شکل بدهند.

درباره احمدی نژاد : فقط امیدوارم مخالفینش اشتباه کنند و اشتباهاتش ناشی از عناد و از سر عمد نباشه وگر فکر نمی کنم کسی قائل به عدم اشتباه از طرف احمدی نژآد باشه
پاسخ صادق : سایت هاشمی همین چند وقت پیش نوشت: هاشمی، انقلاب را از خوارج پس گرفت!! تضاد اصولگرایی اصلاح طلبی یک تضاد کاذب است، تضادی که احمدی نژاد ثابت کرد کاذب است و همه بر علیهش شوریدند!
مقایسه ی 88 و 92 به این سادگی ها نیست، صحبت های رهبری در سایت ایشان موجود است هم قبل و هم بعد انتخابات.
101
چهارشنبه 26 تیر 1392 14:29
بعضی از موارد ذکر شده حدس و گمان بودندو بعضی هم پیش بینی

قرار نیست همه پیش بینی ها درست از آب دربیاد بلکه اصلا این پیش بینی ها انجام شد و این حرفها زده شد که دست بعضی ها رو بشه و نتونن این کارها رو انجام بدن و همین طور هم شد

به نظر شما اگر درایت و تدبیر رهبری و البته عملکرد سیستم های امنیتی و همین طور کارهای رسانه ای نبود، امکان بوجود امدن فتنه 92 وجود داشت؟؟!!

فکر کن بعد نظر بده!
پاسخ صادق : سلام
موافق نیستم که این حرف ها باعث شد بعضی نتوانند این کارها را انجام دهند، بعد از اعلام صلاحیت ها، هاشمی مهره اش را داشت و (با حذف رقیب اصلی) نیاز به کاری نبود، (همان طوری که قبلا نوشتم بعضی پیش بینی کردند که با این وضعیت روحانی رییس جمهور است) می بینی که هاشمی چه رفتاری با رییس جمهور منتخب دارد! احمدی نژاد هم مهره ی انحرافی ای نبود که اصولگرایان توصیفش می کردند، البته هنوز هم نیاز به شرح و بسط بیشتری هست. اما امسال بصیرت مردم به حدی بود که فتنه ای دیگر رخ ندهد و بصیرت مردم را نه عمار نماها، که رهبری با سخنان خود و مخصوصا با تاکید مضاعف بر قانون گرایی باعث شدند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

← آخرین مطالب

← علاقمندی‌ها

← دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :

←تبلیغاتشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات